class="page-template-default page page-id-8">

Hakkımızda

2005 Yılından itibaren İstanbul Avrupa Yakasın’da oto anahtar tamiri, oto kumanda onarımı, oto kapısı açma, ev işyeri kasa çilingir hizmetleri veren bir firmayız. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran her zaman müşteri memnuniyeti önceliğiyle hizmet veren ve profesyonelliği önemseyen bir kuruluşuz. Her biri en az 15 yıl tecrübeli tam 3 uzman çalışanıyla İstanbul Avrupa Yakasın’da çilingir anahtarcı sektöründe çalışmaya devam ediyoruz. Bizlere ulaşmak için hemen ara butonuna tıklayabilirsiniz.

15 Yıllık deneyimimizle İstanbul şehrinde profesyonel çilingir hizmetleri veren bir kuruluşuz. 2017 yılında kurmuş olduğumuz bu web sitesiyle sizlere online çilingir anahtarcılık hizmetleri sunmayı amaçladık. Firmamız satış öncesi ve sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini önemsemektedir.

Cilingir.Org web sitemiz ile ihtiyacınız olan hizmetlere ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri arayarak anında yerinde destek alabilirsiniz. Şişli ev oto anahtarcı, çilingir, Şişli çilingir ve diğer Tüm anahtar hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz.